Prodej rodinného domu 96 m², pozemek 205 m² Řehenice – Babice, okres Benešov

7 950 000 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte nás.

Markéta Mikáčová

asistentka

Exkluzivně nabízíme k prodeji dokončený řadový rodinný dům z projektu, který nyní finalizuje developerská společnost Getberg v rámci areálu projektu Forest View. Kolaudace domů plánována v létě 2023.

Dům je dispozičně řešený jako 4+KK o užitné ploše 96 m2 a zahradou 112 m2. Na domě nejsou potřeba žádné další finanční investice k dodělání a funkčnosti domu, nyní je připraven k okamžitému nastěhování. Výhodou domu je dispozice, která cílí na maximálně využitý prostor.

V přízemí najdeme vstupní chodbu, technickou místnost, koupelnu, kuchyň s velkým obývacím pokojem s francouzskými okny a výhledem do již udržované zahrady s bazénem a terasou z exotického dřeva. Pod zahradním domkem je umístěna nádrž na dešťovou vodu k zalévání zahrady nebo případně k doplňování vody v bazénu. V 1.NP a podkroví jsou samostatné pokoje, koupelna s WC. Topení v domě je řešeno elektrokotlem, popřípadě v obývacím pokoji je vestavěný krb na dřevo, který přes dostatečný výkon vytopí celý dům. Ohřev teplé vody je bojlerem.

Tato malebná vesnice Babice Dařbož se nachází mezi velkými městy se vším potřebným včetně škol a školek, ke kterým jezdí autobusy z místní zastávky hned u projektu.

Pro více informací nebo domluvení prohlídky kontaktujte makléře.

 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte nás.

Markéta Mikáčová

asistentka

Kategorie nemovitostí