Prodej rodinného domu 80 m², pozemek 781 m², Znojmo – Popice, okres Znojmo

2 150 000 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte nás.

Markéta Mikáčová

asistentka

V exkluzivním zastoupení majitele Vám představujeme na prodej rodinný dům ve vinařské oblasti Popice u Znojma. Jedná se o rodinný dům o dispozici 3+KK o užitné ploše cca 80 m2, dvorek cca 32 m2, stodola 60 m2 se vstupem do podkroví domu a zahrada o velikosti 600 m2 – celková plocha pozemku je tedy 781 m2.

Dům je postaven ze smíšeného zdiva, je napojen na elektřinu, obecní kanalizaci a vodovod (lze využít i vlastní studnu). Topení v domě je na plynový kotel nebo v obývacím pokoji na krbová kamna. Na domě je průběžná rekonstrukce – nové betonové podlahy, koupelna s wc, obklady, okna.

Obec Popovice je velmi turisticky vyhledávanou lokalitou s dobrou občanskou vybaveností. Nachází se necelých 10 km od města Znojma, ale také od Národního parku Podyjí, který je ideální pro cyklistické ale i pěší výlety.

Pokud hledáte spokojené bydlení v soukromí, v malebné obci s výbornou dostupností do Znojma nebo sousedního Rakouska, tak je tato nabídka přímo pro Vás. Neváhejte a domluvte si osobní prohlídku nemovitosti.

S financování nemovitosti rádi pomůžeme. Zajistíme ty nejlepší podmínky na trhu!

Budeme se na Vás těšit!

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte nás.

Markéta Mikáčová

asistentka

Kategorie nemovitostí