Prodej rodinného domu 220 m², pozemek 3 335 m² nám. 1. máje, Rynholec

10 500 000 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte nás.

Markéta Mikáčová

asistentka

V exkluzivním nabízíme k prodeji dva rodinné domy se zahradou v obci Rynholec. Domy stojí na pozemku o celkovém rozměru 1017 m2. Domy mají samostatné vstupy a jsou napojeny na sítě vody, elektřiny a plynu.

 

Dům č.1 – postaven z kamene. Průběžná rekonstrukce před 2 lety- el. rozvody, nová betonová podlaha, zateplený strop. Dispozice 3+1 cca 100 m2. Topení je tuhá paliva – původně zde byl plynový kotel lze jej znovu zapojit. K domu je přistavena kůlna/dílna, která je také postavená z kamene a je v dobrém technickém stavu, umožňuje tedy dům celkově rozšířit o další pokoje/ bytovou jednotku.

 

Dům č.2 – Cihlový dům částečně podsklepený. V původním funkčním stavu, modernizace koupelny a kuchyně proběhla v posledních 10 letech. Dispozice domu je řešena jako: 1KK v přízemí a v 1NP nalezneme 2 pokoje se samostatnou koupelnou a balkonem.

 

Na pozemku se dále nachází samostatně stojící kamenná stodola, v minulosti využívaná jako garáž pro technické vybavení na pole.

 

Pozemek – v klidné části obci Rynholec, vhodný k výstavbě RD. Výměra parcely je 2318 m2 z této plochy je přibližně 800 m2 vedeno v územním plánu jako stavební. Umístění je v mírně položeném svahu u samostatné příjezdové nezpevněné cesty. Veškeré inženýrské sítě jsou k dispozici cca 100 m od hranice pozemku. Specifikace pro domy jsou: výška objektů po římsu, která by měla činit u jednopodlažních s obytným podkrovím 3-4,5 m a u dvoupodlažních 6-7,5 m. Střechy by měly být sedlové, event. tvarované, se sklonem 30o-40o. Na střechy by se nemělo používat plechových plošných krytin.

 

V obci je mateřská škola, pošta, sportovní areál, tenisový klub, restaurace a obchod, ostatní občanská vybavenost v nedalekém Novém Strašecí. Dopravní obslužnost: autobus, vlak – Praha 35 km, Kladno 12 km, N. Strašecí 1 km, Rakovník 20 km.

Kontaktujte nás, pro více informací a domluvení prohlídky.

Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího podle vlastních kritérií.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte nás.

Markéta Mikáčová

asistentka

Kategorie nemovitostí