Prodej rodinného domu 220 m², pozemek 1 528 m², Manětín – Újezd, okres Plzeň-sever

5 640 000 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte nás.

Markéta Mikáčová

asistentka

Pokud hledáte naprosté soukromí a ticho spojené s přírodou a v dojezdové vzdálenosti do Plzně nebo Karlových Varů, je tento objekt určen pro Vás.

Exkluzivně nabízíme k prodeji dům určený k rekreaci nebo trvalému bydlení. Dům je po interiérové rekonstrukci podlah, stropů, el. rozvodů, koupelny + wc, kuchyně – je tedy naprosto funkční a připraven k okamžitému obývání bez dalšího technického zásahu. Dvě samostatné jednotky jsou rozvrženy následovně: v přízemí je dispozice 3+KK o užitné ploše 113 m2. Nespornou výhodou přízemí je obývací pokoj s kuchyní, krbem o ploše cca 51 m2 a přímým vstupem přes francouzská okna na zahradu. V 1 NP najdeme dispozici 2+1 s balkonem. Pod tímto domem je také menší sklep o ploše cca 12 m2.

Zdrojem vody je vlastní studna s rozvodem po domě, odpad je sveden do jímky s přepadem. Ohřev vody zajištěn el. bojlerem. Vytápění je ústředním topením případně krbovými kamny, nebo krbem s výdechy do patra. Na udržované zahradě je bazén. Celková plocha pozemku je 1.528 m2

Na ploše zahrady se je hospodářské stavení o užitné ploše 69 m2 dispozičně rozdělena jako 3 místnosti, nyní využíváno jako sklad pro nářadí a zastřešené venkovní posezení.

S financování nemovitosti rádi pomůžeme. Zajistíme ty nejlepší podmínky na trhu!

Budeme se na Vás těšit!

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte nás.

Markéta Mikáčová

asistentka

Kategorie nemovitostí