Prodej chaty 56 m², pozemek 19 293 m² Holčovice – Komora, okres Bruntál

1 200 000 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte nás.

Markéta Mikáčová

asistentka

V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodej samostatně stojící chatu v oblasti hrubého Jeseníku. Přesněji v malebném údolí na konci obce Holčovice v její části Komora, vedle křišťálového horského potoka.

 

Jedná se o chatovou oblast na polosamotě.

Podlahová plocha je 56 m2 + krytá terasa 14 m2.

Připojeno je na vodovod a elektřinu. Vytápění zajišťují krbová kamna a elektrické přímotopy.

Ohřev vody je elektrickým bojlerem.

 

Samotná chata a pozemek pod ní je v plnohodnotném vlastnictví, nicméně součástí prodeje je také i podíl id. 1/17 na pozemku obklopující danou lokalitu s celkovou plochou téměř 20.000 m2 (viz. mapa).

Na výše uvedeném pozemku se kromě lesního a travního porostu nachází např. hřiště s volejbalovou sítí pro sportovní vyžití.

 

Okolí svádí k aktivnímu trávení volného času. Výlety na zříceniny hradu Kobrštějn a Edelštejn. Praděd, rozhledna Na skalce – Holčovice, Polská Otmuchovská jezera, mlýny ve Zlatých Horách, cyklostezky. Koupání lze v přírodních nádržích – Slezka Harta, rybníky Vrbno pod Pradědem, tak i v bazénech jako koupaliště Albrechtice, Karlova Studánka, Jeseník.

 

Pro milovníky zimních sportů je tu lyžařské středisko Praděd, Arena Vrbno pod Pradědem, ski Horní Údolí, Kopřivná, sedačková lanovka v areálu Zlaté Hory – Příčná.

 

Více informací na osobní obhlídce.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte nás.

Markéta Mikáčová

asistentka

Kategorie nemovitostí