Prodej bytu 3+1 72 m² Čajkovského, Šumperk

2 500 000 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte nás.

Markéta Mikáčová

asistentka

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt ve městě Šumperk.

 

Dispozičně je řešen jako 3+1 se samostatnými vstupy do pokojů a umístěný v 5. nadzemním podlaží. Interiér bytu je v původním, ale udržovaném stavu s jádrem z umakartu. Nový majitel si tak může svůj nový domov upravit dle svého.

 

Celková výměra obytné plochy je 72 m2 + balkon 3,9 m2.

Pod koberci v obývacím pokoji (20 m2), ložnici (12 m2) a dětském pokoji (16 m2) jsou původní, ale prakticky nové dřevěné parkety. Ve zbytku prostor je použito PVC.

V předsíni je umístěna praktická šatna a vestavěná skříň.

 

Bytový dům je zateplený s plastovými okny a novým výtahem. K dispozici jsou jak společné prostory jako kočárkárna-kolárna v přízemí domu, tak i vlastní sklepní kóje o výměře 2,93 m2 a komora umístěná v mezipatře mimo byt o velikosti 2,18 m2.

 

Město Šumperk se nachází na severu Moravy v Olomouckém kraji na jihozápadním okraji Jeseníků, přibližně 46 km od Olomouce. Tím, že toto krajské město leží na křižovatce cest a železničních tratí, umožňuje přístup do různých částí Jeseníků a tak je často nazýváno jako brána do Jeseníků. Žije zde téměř 25 tisíc obyvatel. Veškerá občanská vybavenost je samozřejmostí. Supermarket a škola je hned “za rohem”.

 

Více info u realitního makléře.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte nás.

Markéta Mikáčová

asistentka

Kategorie nemovitostí